Sarı Saltuk Paneli Düzenlendi
Sarı Saltuk Paneli Düzenlendi
Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Kuzey Kıbrıs Yerleşkesi, Yunus Emre Enstitüsü, Uluslararası Kalkınma ve İşbirliği Derneği, Kültür, Eğitim ve Yardımlaşma Derneği iş birliğinde Sakarya Üniversitesi'nin İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi'nde Öğr. Gör. Prof. Dr. Hacı Musa Taşdelen, Araştırmacı/Yazar Şefik Kantar'ın katılımlarıyla "Sarı Saltuk Paneli" programı düzenlendi.